מפקח ריתוך צנרת פוליאתילן | רופין המרכז להשתלמויות
משתלם להשתלם ברופין

מפקח מערכות פוליאתילן

מטרת הקורס

מטרת קורס מפקח ריתוך צנרת פוליאתילן הוא להכשיר את התלמיד ולהקנות לו את הידע ויכולות לפקח על רתך הפוליאתילן בעת עבודתו, להעריך את איכות הריתוך והתהליך ולאשר אותו. התלמיד ישלוט בדרישות התקנים הרלוונטיים , בדרכי ההקמה הנהוגות ובנהלי הבטיחות בסביבת העבודה.

קהל היעד ותנאי קבלה

על המועמד לעמוד בתנאי אחד מאלה המצוינים:
• תואר ראשון, מוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה, בהנדסה אזרחית ו/או הנדסת חומרים ו/או הנדסה כימית ו/או הנדסת מכונות.
• תואר ראשון בהנדסה, מוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה. 2 שנות ניסיון בעבודה עם מפעלים כימיים ו/או תהליכים כימיים ו/או תהליכים פטרוכימיים ו/או הקמת תשתיות + תעשייה PE.
• ניסיון תעסוקתי, רתך פלסטיק שהוסמך על פי תקן EN 13067. כ- 250 ריתוכי צנרת פלסטיק של מים ע"פ תקנים בינלאומיים, מתוכם 2 פרויקטים ריתוך גז טבעי (כל פרויקט 10 ריתוכים) או 4 פרויקטים בריתוך גז טבעי (כל פרויקט 10 ריתוכים)
• תעודת הנדסאי. 3 שנות ניסיון בעבודה עם מפעלים כימיים ו/או תהליכים כימיים ו/או תהליכים פטרוכימיים ו/או הקמת תשתיות + תעשייה PE.

- במידה ולמועמד אין תעודת הסמכה כרתך פוליאתילן מטעם משרד התמ"ת ו/או תעודת רתך PE לפי תקן 13067EN, עליו לעבור מכינה של 16 שעות בריתוך פוליאתילן – תנאי סף להתחלת הקורס.
- בקורס הראשון שיתקיים בכל מוסד, על התלמידים לשלוט באנגלית, לאישור ועדת הקבלה, מכיוון שהקורס מיועד להיות מועבר באנגלית על ידי החברה הבינלאומית איתה הגוף מתקשר.
- בדיקת ראיה אצל אופטומטריסט מוסמך המאשרת שהמועמד אינו עיוור צבעים, והאם יש עליו להרכיב משקפיים בעת עבודת פיקוח.
- עמידה בפני ועדת קבלה.

היקף הקורס

ימי שעות הקורס: יום בשבוע בין השעות: 09:00 – 16:30

 

תעודה

לעומדים בהצלחה בבחינות קורס מפקח ריתוך צנרת פוליאתלין מטעם משרד הכלכלה תוענק תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה ורשות הגז הטבעי ממשרד האנרגיה והמים, תוענק תעודת גמר.

**פתיחת הקורס מותנה במס' משתתפים

לאתר מרכז נובל- רופין לאנרגיה וגז טבעי לחץ כאן

קורסים נוספים במגמת אנרגיה וגז טבעי:

להרשמה ולפרטים נוספים מלאו את הטופס

שלח

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player